Page rank nebeegzistuoja, jį keičia kiti autoriteto faktoriai

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Turite tinklapį? Sekate savo Page rank rodiklį bei žinote kas tai? Manote, jog tai labai svarbus rodiklis jūs tinklapiui? Pamirškite, page rank autoriteto rodiklis jau neatnaujinamas nuo 2013 metų gruodžio mėnesio. Nors ir jūsų tinklapis turi ar neturi aukštą page rank’ą tai visiškai nieko nereiškia, kadangi jūsų tinklapio reitingas gali neatitikti atvaizduojamos tikrovės.

Google jau seniai yra paskelbusi oficialią informaciją, jog Page rank rodiklis nebebus tas faktorius, kuris parodys jūsų turimo projekto vertę. Nuo šiol šį faktorių pakeis visai kiti rodikliai.

Kokie rodikliai šiuo metu svarbesni už Page rank?

Šiuo metu vyrauja ne vienas, o keletas faktorių, kurie susijungę į vieną sukuria aukštą reitingavimą paieškos sistemoje.

domeno-autoritetas

Domeno amžius (DA)

Domeno amžius – vienas iš faktorių, kuris įspėja svetainių turėtojus, jog jūsų įgytas metų autoritetas yra labai svarbus faktorius, siekiant aukštų pozicijų paieškos sistemoje. Kuo daugiau metų jūsų domenui, tuo geresnį balą gaunate iš Google. Domeno vertinimas nuo 0 iki 100, kuris apima visą domeno vardą ir tai traktuoja, kaip vieną autoritetą.

puslapio-autoritetas

Tinklapio autoritetas, dar kitaip (PA – page authority)

Tinklapio autoriteto faktorius PA yra visiškai skirtingai skaičiuojamas, nei DA – domeno amžius. Svetainės autoritetas priskiriamas kiekvienam puslapiui atskirai, vadinasi jeigu jūsų pradinis puslapis turi 40 procentų autoriteto, jūsų vidiniai puslapiai gali turėti ir mažiau. Privalote auginti visų puslapių atskirą autoritetą.

logo_180x80 - Copy

Ahrefs.com – puikus tikrinimo įrankis

Šis įrankis būtent ir padės jums dar geriau įsisavinti, sužinoti visus duomenis apie jūsų turimą projektą. Čia galite pasitikrinti ne tik įeinančių nuorodų kiekį bei jų kokybę, taičiau ir jūsų turinio kokybę. Taip čia rasite ir pozicijų sekimo įrankį, kuris jums padės sekti raktinių žodžių pokytį. Nepamirškime ir to, jog šis įrankis yra puikus ir tuo, jog yra surištas ne tik su naršyklėmis, tačiau ir išmaniaisiais telefonais.

 

mozrank-rodiklis

Mozrank – page rank alternatyvusis rodiklis

Manoma, jog bėgant metams žmonės adaptuosis ir Page rank’o pavadinimo atsikratę, žvelgs ir vartos būtent šią naują frazė – Mozrank. Tai iš tiesų rodiklis, skaičiuojantis jūsų nuorodų skaičių bei kokybę. Vadinasi kuo daugiau turėsime nuorodų iš kitų puslapių, tuo jūsų Mozrank rodiklis bus aukštesnis. Šis rodiklis jūsų tinklapį gali įvertinti nuo 0 iki 9.99

 

Šių rodiklių atnaujinimo dažnumas skelbiamas mozrank.com svetainėje. Tai dažniausiai įvyksta mėnesio bėgyje, to anaiptol, kaip page rank nereikia laukti 4-6 mėnesių. Tikimąsi, jog šis rodiklis bus pripažintas daugumos žmonių per šiuos metus.